Dobrou půjčku můžete získat i bez banky


Ekonomika / Úterý, Srpen 21st, 2018


Vkládali jste velké naděje do půjčky v bance, kde vás odmítli? Nezoufejte! Raději se zamyslete nad tím, jaký byl důvod vašeho neúspěchu, zda by bylo možné s tím něco udělat anebo zda existuje nějaká jiná finanční společnost, která vám ochotně vyjde vstříc.

obchod

Pokud je důvodem vašeho neúspěchu v bance záznam v bankovním anebo v nebankovním registru anebo pokud jde o to, že máte podle bankovních úředníků příliš nízké příjmy na to, aby u vás mohli vyloučit riziko, že budete mít problém se splácením, tak počítejte s tím, že v jiné bance už to zkoušet nemusíte. V takovém případě vás v každém klasickém bankovním domě odmítnou.
Ale to ještě zdaleka neznamená, že byste na potřebnou půjčku měli zapomenout, pouze jde o to, že si ji budete muset vyřídit někde jinde. Ptáte se, kde vám vyjdou vstříc? Přece v nebankovní společnosti!

Nebankovní společnosti se při uskutečňování půjček řídí svými vlastními pravidly, která jsou v tomto směru mnohem vstřícnější. Nízký příjem ani nižší daňové přiznání, stejně jako záznam v bankovním anebo v nebankovním registru tak nemusí vadit. Stačí, když si sjednáte nebankovní hypotéku bez doložení příjmu anebo nebankovní hypotéku bez registru a je to.

Rozdíl bude jen v tom, že tento typ nebankovní hypotéky je zatížen vyšším úrokem než třeba klasická bankovní půjčka anebo nebankovní americká hypotéka v případě, že s příjmy ani se záznamem v registru nemáte problém. Je tedy na místě si vždy řádně promyslet, zda danou půjčku opravdu naléhavě potřebujete a zda budete mít dostatek peněz na její splácení.

mince

Na druhou stranu se jedná o skvělou příležitost získat peníze i v případě, kdy se k vám banky otáčejí zády. A pokud si všechno důkladně promyslíte a naplánujete, tak se nemusíte bát, že byste splácení nezvládli. Doba splatnosti takové nebankovní hypotéky může být nastavena až na třicet let, což je dost času na to vyrovnat všechny závazky.

Dobrou půjčku můžete získat i bez banky
4.2 (83.64%)11